PORTADOORS

PorTa KMI Poland navazuje na tradici ve výrobě dveří a představuje katalog PorTa DoorS, který vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby dveří. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle vašich představ, díky kterým vznikne vaše vlastní historie. Všechny modely reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívaní. Dbáme na každý detail konstrukce našich výrobků a především na vaši plnou spokojenost, což je zároveň satisfakce celého našeho týmu PorTa KMI Poland.
 • Zobrazit vše | Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
 • Se zvýšenou odolností Enduro

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  ENDURO – vnitřní technické dveře té nejlepší kvality, třídy odolnosti na otěr a vnějším vlivům. ENDURO je nová nabídka, která se odlišuje mechanickou výdrží a novými vzory. Nejvyšší parametry odolnosti byly získány mj. díky použití profilované lišty z nerezavějící oceli a mimořádně odolného povrchu HPL. Dveře jsou použitelné především v objektech, kde je nadstandardní pohyb: na letištích, v obchodních centrech, nemocnicích, v hotelích atd. Životnost a odolnost toho produktu nám dovoluje dát garanci v délce 10 let na konstrukci výrobku.
 • Se zvýšenou odolností Aqua

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Typ dveří AQUA je vhodný pro místnosti s vysokou vlhkostí. Struktura dveří umožňuje použití ve všech typech místností, kde dochází ke kontaktu s vodou. Laminátový povrch je vysoce odolný proti mechanickému poškození a tudíž garantuje dlouhodobou životnost dveří v extrémním prostředí. Dveře jsou velmi vhodné do prostředí bazénů, myček aut apod.
 • Zobrazit vše | Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9