PORTADOORS

PorTa KMI Poland navazuje na tradici ve výrobě dveří a představuje katalog PorTa DoorS, který vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby dveří. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle vašich představ, díky kterým vznikne vaše vlastní historie. Všechny modely reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívaní. Dbáme na každý detail konstrukce našich výrobků a především na vaši plnou spokojenost, což je zároveň satisfakce celého našeho týmu PorTa KMI Poland.
 • Zobrazit vše | Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 • Akustické Rw=42dB

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Prostory, které jsou zatíženy vysokým stupněm hluku, potřebují dveře s protihlukovou úpravou, pro tyto potřeby nabízíme vnitřní vchodové dveře ve třídě akusticko-izolační Rw=42 dB. Křídlo zkompletované s ocelovou zárubní obsahuje protipožární parametry EI 30 a kouřotěsnost, zaručující ochranu před následky požáru a hlavně před nebezpečným zakouřením. Model je vhodný pro veřejné budovy, nebo pro obytné prostory s vysokým standardem.
 • Kovové

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Ocelové dveře jsou vyráběny ve dvou variantách povrchové úpravy: z kyselinovzdorné oceli nebo z pozinkovaného plechu v lakované verzi nebo s PCV materiálem. Díky vysokým technickým parametrům, ocelové dveře získaly ocenění Hygienického atestu a mohou být použity v nemocnicích, laboratořích, hospodářských prostorech, pivních sklepích, garážích apod.
 • Protipožární EI, EW 30

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Dveře vnitřní protipožární EI, EW 30 jsou určené pro použití do hotelů, restaurací, bank, administrativních a jiných veřejných budov,jakož i do obytných budov. Doporučujeme jako komplet s kovovou zárubní Porta , nebo obložkovou zárubní PORTA Systém.
 • Protipožární EI, EW 60

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Dveře vnitřní protipožární jsou určené pro použití do hotelů, restaurací, bank, administrativních a jiných veřejných budov,jakož i do obytných budov. Dveře s protipožární odolností (60minut) musí být používány do protipožárních stěn. Třída požární odolnosti dveří musí odpovídat polovině třídy požární odolnosti stěny(např. třída požární odolnosti stěny je 120 minut,tzn.že třída požární odolnosti dveří je 60 minut). Doporučujeme jako komplet s kovovou zárubní Porta.
 • Protipožární kovové EI 30

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Zabezpečit bezpečnost všude tam, kde je to nevyhnutelné, to je výzvou pro projektanty vnějších dveří, odolných proti ohni. Kovové dveře se speciálními vlastnostmi požární odolnosti EI 30 jsou ideálním řešením, pro použití všech typech veřejných budov. Tyto dveře poskytují vynikající ochranu před rozšířením požáru, v garážích, pivnicích, v dílnách a také ve velkých halách a skladech. EI 30 má pevnou a silně odolnou konstrukci, která se opírá o ty nejlepší materiály. Použitý mechanismus “samozavírače” usnadňuje bezproblémovou komunikaci a posiluje bezpečnostní úroveň oddělením ohrožené zóny od ostatních prostorů. Uplatněné technické řešení umožňuje křídlo namontovat s libovolným směrem otvírání. Tyto dveře nabízíme jako komplet s kovovou zárubní.
 • Zobrazit vše | Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »