PORTADOORS

PorTa KMI Poland navazuje na tradici ve výrobě dveří a představuje katalog PorTa DoorS, který vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby dveří. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle vašich představ, díky kterým vznikne vaše vlastní historie. Všechny modely reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívaní. Dbáme na každý detail konstrukce našich výrobků a především na vaši plnou spokojenost, což je zároveň satisfakce celého našeho týmu PorTa KMI Poland.
 • Zobrazit vše | Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 • Porta Twist

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  V nabízených modelech dveří Porta TWIST, je smyslem jednoduchost formy. Ostré kontury, které jsme zjemnili díky prohnutí a zaoblení, mohou svým charakterem navázat na styl obydlí. Tato kolekce dveří je směřována pro klienty, kteří chtějí zvýraznit a odlišit dominujícím efektem svůj interiéru.
 • Porta Idea

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Porta IDEA je novinkou naší interiérové kolekce, která v sobě spojuje všechny atributy dobrého výrobku: krásný design, atraktivní barevné odstíny v novém povrchovém materiálu a velmi odolnou konstrukcí - a to vše za dostupnou cenu. Novinkou v této kolekce je užití nového materiálu se strukturou kůry dřeva, velmi zdařilé fólie Portacortex, která je dostupná ve čtyřech barevných, módních a velmi žádaných provedeních. Rámová konstrukce křídla je vyrobená z velmi jakostně kvalitních dřevěných materiálů, které zaručují trvanlivost na mnoho let.
 • Termafolie

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Klasické vzory elegance a vysoký standard provedení, to jsou znaky pro dveře LONDÝN. Velké prosklené plochy dveří zaručují dostatek světla v interiéru. Barevnost povrchu udržuje harmonii s celým interiérem. Jsou to výrobky prověřené a populární, díky vysoce trvanlivým materiálům a propracované technologii výroby. Uplatnění lze hledat ve veřejném sektoru a také pro bytovou zástavbu
 • Lakované

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Klasické vzory elegance a vysoký standard provedení, to jsou znaky pro dveře LONDÝN a VÍDEŇ. Velké prosklené plochy dveří zaručují dostatek světla v interiéru. Barevnost povrchu udržuje harmonii s celým interiérem. Jsou to výrobky prověřené a populární, díky vysoce trvanlivým materiálům a propracované technologii výroby. Uplatnění lze hledat ve veřejném sektoru a také pro bytovou zástavbu
 • Šatní

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Šatní skříně OXFORD a ŽENEVA, se vyrábí formou prolisu a stylově navazují na dveře LONDÝN a VÍDEŇ, pro které tvoří ideální doplnění. Modely jsou vhodné pro vestavěné skříně charakterizující se elegantním stylem a estetickým provedením.
 • Zobrazit vše | Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »