PORTADOORS

PorTa KMI Poland navazuje na tradici ve výrobě dveří a představuje katalog PorTa DoorS, který vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby dveří. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle vašich představ, díky kterým vznikne vaše vlastní historie. Všechny modely reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívaní. Dbáme na každý detail konstrukce našich výrobků a především na vaši plnou spokojenost, což je zároveň satisfakce celého našeho týmu PorTa KMI Poland.
 • Zobrazit vše | Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 • Nova Natura

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Nadčasové a originální tvary v souladu s přírodními materiály zaručují opakovatelnost vzoru a barev na celém povrchu dveří, tyhle rysy jsou charakteristické pro skupinu Nova NATURA. Modely z této skupiny se charakterizují různorodostí barev, zajímavou strukturou a také výjimečně zajímavými prosklenými aplikacemi. Tato vybroušená nabídka pro bydlení ve znaku novodobé architektury, je určena pro všechny, kteří si cení elegance ve svém okolí. Zesílená konstrukce a nadstandardní akusticko-izolační vlastnosti jsou jen dalším plusem pro tuto kolekci.
 • Natura Line

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Natura LINE v designu, který navazující na velmi populární kolekci Porta LINE. Hliníkové intarsie, kombinované s přírodní dýhou select tvoří zajímavou kombinaci korespondující se současnými trendy v interiérových dekoracích. Díky zesílené struktuře a zlepšenými akustickými vlastnostmi je kolekce Natura LINE velmi vhodná pro všechna tichá, klidná místa pro pohodovou činnost, nebo relaxaci.
 • Natura Trend

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Současná interiérová dekorace je mimo jakýkoliv stereotyp, interiér by měl být v hlavní míře funkcionalistický. Je čím dal tím častější, že aranžované prostředí více odráží osobnost uživatele. Kolekce Natura TREND je odpovědí na současné měnící se trendy. Tato efektivní kombinace matného skla a panelů, pokrytých přírodní dýhou „select“ spolu s hliníkovými intarsiemi, dávají zajímavou volbu pro toho, kdo si cení moderního řešení vlastního bydlení nebo pracovního interiéru. Zesílená konstrukce dveří a dobré akustické vlastnosti, to jsou jen dodatečné atributy pro tuto kolekci.
 • Natura Style

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Tato řada výrobků navazuje na kolekci Porta STYL, která se těšila velkému zájmu. Natura STYL je obrazem toho, že nejkvalitnější dveře se presentují v přirozeně dobrém stylu. Dekorativní prvky dveří se ideálním způsobem doplňují s vysoce kvalitními konstrukčními prvky, které umožní zachovat krásu dveří po dlouhou dobu. Použité přírodní dýhy ve spojení se zajímavým designem oslovují typy lidí, kteří hledají individuální řešení a u kterých prestiž zdůrazňují použité materiály povrchové úpravy. Natura STYL je skupina dveří, které se uplatní v každém rafinovaně a elegantně řešeném prostoru.
 • Natura Space

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Natura SPACE, je projev nového myšlení o prostoru. Při tomto přístupu je nejdůležitější schopnost rezignovat z nadměrně přeplněného prostoru a přesvědčení, že světlo je nejlepším organizátorem bytového prostoru. Natura SPACE reaguje na potřeby při projektování moderních interiérů, ve kterých významnou úlohu sehrává prostor a světlo. Tato kolekce je určena pro klienty, kteří chtějí, aby se jejich byty vyznačovali mimořádně atraktivním a moderním stylem interiéru.
 • Zobrazit vše | Stránky: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »