PORTADOORS

PorTa KMI Poland navazuje na tradici ve výrobě dveří a představuje katalog PorTa DoorS, který vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby dveří. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle vašich představ, díky kterým vznikne vaše vlastní historie. Všechny modely reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívaní. Dbáme na každý detail konstrukce našich výrobků a především na vaši plnou spokojenost, což je zároveň satisfakce celého našeho týmu PorTa KMI Poland.
 • Zobrazit vše | Stránky: INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS
 • Porta CLASSIC

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Charakteristickým znakem dveří Porta CLASSIC je sloučení vysoké odolnosti konstrukce, akusticko-izolačních vlastností a možnosti výběru přírodního materiálu. To vše v provedení, která nejsou „trnem v oku” a díky přesným vzorům „pásek”, nebo výrazného a více rozmanitého vzoru „květ”. Neopakovatelné vzory a krása pravého dřeva předurčuje výrobek pro široké použití. Rádi bychom vás upozornili na vystupující povrch materiálu a jeho zabarvení ve struktuře včetně rozličnosti ve struktuře, což jsou charakteristické vlastnosti této skupiny výrobku a svědčí o jejich přirozenosti a kráse pravého dřeva.
 • Madrid Cordoba

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Panelová konstrukce, přírodní materiály a unikátní technologická řešení u modelu MADRID a CORDOBA způsobují, že dveře se nádherně vyjímají ve vnitřních prostorech, kde se přirozeně snoubí s elegancí klasických tvarů. Každý druh materiálu je dostupný v širokém spektru barevnosti, čímž jsou vytvořeny podmínky pro spokojenost zákazníků. Rádi bycom vás upozornili na vystupující povrch materiálu a jeho zabarvení ve struktuře včetně rozličnosti ve struktuře, což jsou charakteristické vlastnosti této skupiny výrobku a svědčí o jejich přirozenosti a kráse pravého dřeva.
 • Malaga

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  MALAGA jsou klasické modely dveří, které se výborně presentují v interiérech, domech, či rezidencích s tradičním vybavením. Jednoduchá forma, v souladu s přírodní dýhou, nabízí dveře, které mají svůj osobitý charakter, kde se přirozenost setkává s elegancí klasických vzorů. Jemné barevné rozdíly na povrchu křídla či na povrchu zárubně, jako rovněž rozdíly ve struktuře dřeva jsou charakteristické pro tuto skupinu výrobků a svědčí o jejich přirozenosti a krásy pravého dřeva.
 • Sevilla Toledo

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Panelová konstrukce, přírodní materiály a unikátní technologická řešení u modelu TOLEDO a SEVILLA způsobují, že dveře se nádherně vyjímají ve vnitřních prostorech, kde se přirozeně snoubí s elegancí klasických tvarů. Každý druh materiálu je dostupný v širokém spektru barevnosti, čímž jsou vytvořeny podmínky pro spokojenost zákazníků. Rádi bychom vás upozornili na vystupující povrch materiálu a jeho zabarvení ve struktuře včetně rozličnosti ve struktuře, což jsou charakteristické vlastnosti této skupiny výrobku a svědčí o jejich přirozenosti a kráse pravého dřeva.
 • Atypické dveře

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Pro doplnění sortimentu: Madrid, Cordoba, Toledo, Sevilla jsme pro vás připravili nabídku bočních světlíků. Světlíky berou v potaz menší šíři, při zachování funkčních vlastností dvoukřídlých dveří na značně menší ploše. Světlíky jsou vyprojektovány a vyrobeny na bázi dveří, to umožňuje ve spolupráci se zárubněmi Porta, ideálně přizpůsobit dveřní komplet.
 • Nova Natura

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Nadčasové a originální tvary v souladu s přírodními materiály zaručují opakovatelnost vzoru a barev na celém povrchu dveří, tyhle rysy jsou charakteristické pro skupinu Nova NATURA. Modely z této skupiny se charakterizují různorodostí barev, zajímavou strukturou a také výjimečně zajímavými prosklenými aplikacemi. Tato vybroušená nabídka pro bydlení ve znaku novodobé architektury, je určena pro všechny, kteří si cení elegance ve svém okolí. Zesílená konstrukce a nadstandardní akusticko-izolační vlastnosti jsou jen dalším plusem pro tuto kolekci.
 • Natura Line

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Natura LINE v designu, který navazující na velmi populární kolekci Porta LINE. Hliníkové intarsie, kombinované s přírodní dýhou select tvoří zajímavou kombinaci korespondující se současnými trendy v interiérových dekoracích. Díky zesílené struktuře a zlepšenými akustickými vlastnostmi je kolekce Natura LINE velmi vhodná pro všechna tichá, klidná místa pro pohodovou činnost, nebo relaxaci.
 • Natura Trend

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Současná interiérová dekorace je mimo jakýkoliv stereotyp, interiér by měl být v hlavní míře funkcionalistický. Je čím dal tím častější, že aranžované prostředí více odráží osobnost uživatele. Kolekce Natura TREND je odpovědí na současné měnící se trendy. Tato efektivní kombinace matného skla a panelů, pokrytých přírodní dýhou „select“ spolu s hliníkovými intarsiemi, dávají zajímavou volbu pro toho, kdo si cení moderního řešení vlastního bydlení nebo pracovního interiéru. Zesílená konstrukce dveří a dobré akustické vlastnosti, to jsou jen dodatečné atributy pro tuto kolekci.
 • Natura Style

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Tato řada výrobků navazuje na kolekci Porta STYL, která se těšila velkému zájmu. Natura STYL je obrazem toho, že nejkvalitnější dveře se presentují v přirozeně dobrém stylu. Dekorativní prvky dveří se ideálním způsobem doplňují s vysoce kvalitními konstrukčními prvky, které umožní zachovat krásu dveří po dlouhou dobu. Použité přírodní dýhy ve spojení se zajímavým designem oslovují typy lidí, kteří hledají individuální řešení a u kterých prestiž zdůrazňují použité materiály povrchové úpravy. Natura STYL je skupina dveří, které se uplatní v každém rafinovaně a elegantně řešeném prostoru.
 • Natura Space

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Natura SPACE, je projev nového myšlení o prostoru. Při tomto přístupu je nejdůležitější schopnost rezignovat z nadměrně přeplněného prostoru a přesvědčení, že světlo je nejlepším organizátorem bytového prostoru. Natura SPACE reaguje na potřeby při projektování moderních interiérů, ve kterých významnou úlohu sehrává prostor a světlo. Tato kolekce je určena pro klienty, kteří chtějí, aby se jejich byty vyznačovali mimořádně atraktivním a moderním stylem interiéru.
 • Natura Koncept

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Natura KONCEPT je kolekce dveří adresovaná zákazníkům, pro které jsou dveře, kromě jim dané funkce, velmi důležitým dekorativním prvkem. Požitá přírodní dýha select vyniká všude tam, kde estetika sehrává prvořadou úlohu, navozuje příjemný pocit, neopakovatelnou atmosféru a často rozhoduje o naší náladě. Modely z této kolekce nabízíme klientům, pro které charakter a styl interiéru sehrává důležitou úlohu a to jak na pracovišti tak i v rodinném ústraní. Velkou výhodou této kolekce je zpevněná konstrukcje a vysoká akustická izolace.
 • Natura Trend Galance

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Natura TREND ELEGANCE je kolekce bezpolodrážkových dveří vyrobených z materiálů nevyšší kvality. Tato kolekce, je směřována pro klienty, kteří požadují perfektní výrobek v každém detailu. Bezpolodrážkové dveře jsou řešením, které nám umožňuje zachovat jednolitý povrch křídla a zárubně. Toto provedení dveří mimo jim předepsanou funkčnost, splňují nároky na eleganci interiérového aranžmá. Dveře z kolekce Natura TREND ELEGANCE jsou efektním spojením matného skla a panelů, ty jsou pokryty přírodní dýhou select s možností doplnění o hliníkové intarsie. Touto bezesporu zajímavou nabídkou oslovujeme klienty s moderním řešením, které dává jedinečný charakter bydlení či místu výkonu práce.
 • Natura Koncept Elegance

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Natura KONCEPT elegance je výjimečná kolekce bezpolodrážkových dveří, vyrobených z materiálů té nejvyšší kvality. Tato kolekce, je směřována pro klienty, kteří požadují perfektní výrobek v každém detailu. Bezpolodrážkové dveře jsou řešením, které nám umožňuje zachovat jednolitý povrch křídla a zárubně. Toto provedení dveří mimo jim předepsanou funkčnost, splňují nároky na eleganci interiérového aranžmá. Dveře z kolekce Natura KONCEPT elegance jsou dokonalým snoubením všude tam, kde estetika plní svou prvoplánovou funkci, budujíce neopakovatelné prostředí, které velmi často rozhoduje o našem vnitřním pocitu.
 • Minimax

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Dveře z kolekce MINIMAX, to je atraktivní nabídka pro ty klienty, kteří sázejí především na nízkou cenu bez ohledu na nižší kvalitu výrobku. Tyto dveře jsou na trhu velmi žádané v bílé barvě, používajíc dvakrát lakovanou eukalyptovou desku. Standardní výplní tvoří voština, která může být nahrazena dutinovou dřevotřískou, která je charakterizována vyšší pevností a akustickými vlastnostmi.
 • S aplikacemi

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Důležitým rysem křídel S aplikacemi je stabilní konstrukce na bázi křídel MINIMAX. Dalším faktorem, který tento model odlišuje je možnost výběru originálních částí dekorace modelu ve dvou barvách. Fantazie, novátorství, chuť vnímat svět jiným pojetím, to je pohled mladé generace na dnešní svět. Standardní výplní tvoří voština, která může být nahrazena dutinovou dřevotřískou, která je charakterizována vyšší pevností a akustickými vlastnostmi.
 • Porta Decor

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Blízká podobnost s přírodními barvami a výjimečná odolnost povrchu to jsou znaky dveří ze skupiny Porta DECOR. Teplé barvy povrchu a velký výběr, dává vnitřnímu prostředí pocit útulnosti. Stabilní konstrukce a vysoká kvalita materiálu za atraktivní cenu, jsou největší devízou této skupiny. Dveře Porta DECOR vypadají skvěle nejen v obytných komplexech, ale také v kancelářích. Standardní výplní tvoří voština, která může být nahrazena dutinovou dřevotřískou, která je charakterizována vyšší pevností a akustickými vlastnostmi.
 • Porta Granddeco

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Klasický design je garancí elegantního interiéru. Jednoduchý tvar je synonymem dobrého vkusu. Modely jsou určeny pro klienty, kteří si váží tradic a cítí se dobře v aranžmá klasiky. Pro skupinu modelů kde je standardní výplní „voština“, můžeme aplikovat i výplň „dutinková dřevotříska“, která vykazuje vyšší odolnost a lepší izolační vlastnosti. Dveře s výplní „dutinková dřevotříska“ jsou trvalejší a stabilnější v konstrukci a to včetně zvukové izolace.
 • Porta Styl

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  To co odlišuje tuto nabídku, to je všestrannost vlastností dekorace při zachování individuálního stylu vnitřku. Zajímavý efekt dostaneme díky vzorkům, které splňují vysoké nároky klientů. Vsazením matného skla docílíme pocitu intimnosti vnitřního prostoru i zajímavého světelného efektu. Modely dodáváme klientům s kreativním přístupem a dle jejich potřeb. Standardní výplní tvoří voština, která může být nahrazena dutinovou dřevotřískou, která je charakterizována vyšší pevností a akustickými vlastnostmi.
 • Porta Focus

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Kolekce dveří FOCUS obsahuje dvě skupiny produktů. Vzory ze skupiny 2 jsou výzvou pro klienty, kteří si cení svobodu prostoru, pro které přirozené světlo plní důležitou roli při projektování interiéru. Sklo zde tvoří element podtrhující novodobé tvary, díky čemu se dokonale komponuje v novodobém bydlení podtrhujíc jeho otevřený charakter. Kolekce, je doplněna plnými křídly ze skupiny 1, kde delikátní frézované vzory navazují na vzory skupiny 2. Všechny modely směřujeme pro klienty, kteří chtějí odlišit své bydlení atraktivním, novodobým stylem aranžmá. Standardem je výplň typu voština, kterou můžeme nahradit dutinkovou dřevotřískou, jenž vykazuje větší odolnost konstrukce křídla. Standardní výplní tvoří voština, která může být nahrazena dutinovou dřevotřískou, která je charakterizována vyšší pevností a akustickými vlastnostmi.
 • Laminát CPL

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Pro výrobu těchto dveří využíváme velmi odolné materiály CPL HQ (Continuous Pressure Laminate High Quality) o tloušťce 0,2 nebo 0,7 mm. Tyto materiály jsou velmi odolné proti otěru a mechanickému poškození. PORTA doporučuje tento produkt pro instalaci do všech typů interiérů, speciálně na místa kde dveře jsou maximálně vytíženy s doporučením pro hotely, kanceláře, veřejnoprávní budovy a v neposlední řadě pro nadstandardní bydlení. Standardní výplní tvoří voština, která může být nahrazena dutinovou dřevotřískou, která je charakterizována vyšší pevností a akustickými vlastnostmi.
 • Porta Nova

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Nadčasové a elegantní vzory stanoví ideální výchozí bod pro nejnárošnější požadavky na vybavení interiéru. Tyto požadavky naprosto splňuje skupina produktů Porta NOVA. Unikátní co se týče evropského trhu technologie a variabilita prosklení, to jsou stěžejní atributy této nabídky. Porta NOVA je snoubení životnosti a krásy italského ořechu. Modely z této skupiny najdou uplatnění nejen v bytových jednotkách, ale také v kancelářských prostorech. Povrch s barvou dřevěného vzoru pozvedne estetiku každého bydlení. Výplň s plnou dřevotřískou garantuje životnost a stabilitu konstrukce včetně dobrých akusticko-izolačních vlastností.
 • Porta Fit

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Porta FIT „šitá na míru“ široká škála produktů, která je přizpůsobená individuálním požadavkům zákazníků. Kolekci jsme pro vás připravili ve 25 barevných odstínech a ve 3 různých povrchových úpravách, začínajíc na šetrném a cenově atraktivním povrchu Portadecor, následujíc efektní a s vysokou přidanou hodnotou povrchu Portadur a konečně velmi odolnou povrchovou úpravou garantující dlouholeté užívání výrobku, povrchu CPL HQ. Tento laminát je z kategorie Long Life Product, užívaný pro obytné části s vyšším standardem, tam kde dveře jsou vystaveny velmi intensivnímu užívání, jako např. v hotelích, kancelářských komplexech popř. jiných veřejných budov.
 • Porta Line

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  V trendu linie Unikátní charakter kolekce dveří Porta LINE je podtržen vsazením do povrchu dveří hliníkových intarsií. Modely z této kolekce jsou dostupné v širokém spektru barev, ve velmi odolném HQ CPL (High Quality Continuous Pressure Laminate) a Portadur fólii, což dává možnosti uplatnění nejen v interiérech ale také v kancelářích a hotelech. Standardní výplní tvoří voština, která může být nahrazena dutinovou dřevotřískou, která je charakterizována vyšší pevností a akustickými vlastnostmi.
 • Frézované

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Individuální pojetí, precizní detailní provedení, to jsou charakteristické znaky pro dveře frézované. Záměrně jsme u této modelové řady zrezignovali z prosklení, díky čemu jsou dveře vhodné do míst, kde klienti požadují klid, ticho a ideální podmínky pro práci. Dveře jsou vyrobeny s použitím neobyčejně odolného povrchu CPL HQ (High Quality Continuous Pressure Laminate). Modely z této řady plní roli estetického doplňku, který může být vyprojektován zcela dle individuálních potřeb klienta. Široký paleta barev dává příležitost na ideální výběr modelu, který bude nejlépe vyhovovat kompozici nábytku a vybavení. Je to nabídka pro individuální pojetí interiéru. Dveře z této nabídky se charakterizují zvýšenými akusticko-izolačními parametry včetně spolehlivé konstrukce.
 • Porta Koncept

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Dveře z kolekce Porta KONCEPT odpovídají nejnovějším trendům. Populární vzory jsou postaveny na odolné a efektní rámové konstrukci, skládající se z částí vodorovných a svislých, s využitím dřevěných materiálů nejvyšší kvality. Kolekce je nabídkou pro klienty, kteří očekávají dveře, ve kterých dřevěné elementy odkrývají dominující roli v konstrukci křídla. Kolekce je dostupná v široké barevné škále fólie Portadecor, což dovoluje přizpůsobení dveří pro individuální interiérové aranžmá.
 • Porta Twist

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  V nabízených modelech dveří Porta TWIST, je smyslem jednoduchost formy. Ostré kontury, které jsme zjemnili díky prohnutí a zaoblení, mohou svým charakterem navázat na styl obydlí. Tato kolekce dveří je směřována pro klienty, kteří chtějí zvýraznit a odlišit dominujícím efektem svůj interiéru.
 • Porta Idea

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Porta IDEA je novinkou naší interiérové kolekce, která v sobě spojuje všechny atributy dobrého výrobku: krásný design, atraktivní barevné odstíny v novém povrchovém materiálu a velmi odolnou konstrukcí - a to vše za dostupnou cenu. Novinkou v této kolekce je užití nového materiálu se strukturou kůry dřeva, velmi zdařilé fólie Portacortex, která je dostupná ve čtyřech barevných, módních a velmi žádaných provedeních. Rámová konstrukce křídla je vyrobená z velmi jakostně kvalitních dřevěných materiálů, které zaručují trvanlivost na mnoho let.
 • Termafolie

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Klasické vzory elegance a vysoký standard provedení, to jsou znaky pro dveře LONDÝN. Velké prosklené plochy dveří zaručují dostatek světla v interiéru. Barevnost povrchu udržuje harmonii s celým interiérem. Jsou to výrobky prověřené a populární, díky vysoce trvanlivým materiálům a propracované technologii výroby. Uplatnění lze hledat ve veřejném sektoru a také pro bytovou zástavbu
 • Lakované

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Klasické vzory elegance a vysoký standard provedení, to jsou znaky pro dveře LONDÝN a VÍDEŇ. Velké prosklené plochy dveří zaručují dostatek světla v interiéru. Barevnost povrchu udržuje harmonii s celým interiérem. Jsou to výrobky prověřené a populární, díky vysoce trvanlivým materiálům a propracované technologii výroby. Uplatnění lze hledat ve veřejném sektoru a také pro bytovou zástavbu
 • Šatní

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Šatní skříně OXFORD a ŽENEVA, se vyrábí formou prolisu a stylově navazují na dveře LONDÝN a VÍDEŇ, pro které tvoří ideální doplnění. Modely jsou vhodné pro vestavěné skříně charakterizující se elegantním stylem a estetickým provedením.
 • Skládací dveře Beta

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Skládací dveře jsou koncepcí, která díky své konstrukci je výborným řešením v prostorech s omezenými parametry. Tyto systémy jsou široce využitelné v zapuštěných šatních skříních a kdekoliv by mohl nastat problém v důsledku nedostatku místa. Kompletní sada se skládá z následujících komponentů:

  - Nástěnný systém
  - Dvou-elementové dveře
  - Zárubeň Porta SYSTEM (modifikovaná)
 • Skládací dveře Alfa

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Skládací dveře jsou koncepcí, která díky své konstrukci je výborným řešením v prostorech s omezenými parametry. Tyto systémy jsou široce využitelné v zapuštěných šatních skříních a kdekoliv by mohl nastat problém v důsledku nedostatku místa. Kompletní sada se skládá z následujících komponentů:

  - Nástěnný systém
  - Dvou-elementové dveře
  - Zárubeň Porta SYSTEM (modifikovaná)
 • Dvojité posuvné dveře Omega

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  OMEGA posuvný systém je řešením pro jakékoliv zapuštěné šatní skříně a jejich průchod. Široká nabídka povrchových materiálů a barev dovoluje přizpůsobit výrobek pro každý interiér a zároveň typově sladit k dalším výrobkům PORTA. Kompletní sada se skládá z následujících komponentů:

  - Nástěnný systém
  - Dvou-elementové dveře
  - Zárubeň Porta SYSTEM (modifikovaná)
 • Akustické Rw=27dB

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Dveře s akustickým útlumem RW 27 dB jsou vhodné pro použití jako vstupní dveře do hotelových pokojů, škol, nemocnic, administrativních a veřejných budov. Díky standardnímu designu a skrytému automatickému prahu jsou ideální pro použití v kombinaci se standardními výrobky do bezbariérových prostor. PORTA . Dveře vnitřní s akustickým útlumem RW=27 dB doporučujeme osadit do obložkové zárubně Porta-Systém nebo kovovou zárubní PORTA ( v místnostech s velkou frekvencí provozu).
 • Akustické Rw=32dB

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Dveře s akustickým útlumem RW 32 dB jsou vhodné pro použití jako vstupní dveře do hotelových pokojů, škol, nemocnic, administrativních a veřejných budov. Díky standardnímu designu a skrytému automatickému prahu jsou ideální pro použití v kombinaci se standardními výrobky do bezbariérových prostor. PORTA . Dveře vnitřní s akustickým útlumem RW=32 dB doporučujeme osadit do obložkové zárubně Porta-Systém nebo do kovové zárubně PORTA ( v místnostech s velkou frekvencí provozu).
 • Akustické Rw=42dB

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Prostory, které jsou zatíženy vysokým stupněm hluku, potřebují dveře s protihlukovou úpravou, pro tyto potřeby nabízíme vnitřní vchodové dveře ve třídě akusticko-izolační Rw=42 dB. Křídlo zkompletované s ocelovou zárubní obsahuje protipožární parametry EI 30 a kouřotěsnost, zaručující ochranu před následky požáru a hlavně před nebezpečným zakouřením. Model je vhodný pro veřejné budovy, nebo pro obytné prostory s vysokým standardem.
 • Kovové

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Ocelové dveře jsou vyráběny ve dvou variantách povrchové úpravy: z kyselinovzdorné oceli nebo z pozinkovaného plechu v lakované verzi nebo s PCV materiálem. Díky vysokým technickým parametrům, ocelové dveře získaly ocenění Hygienického atestu a mohou být použity v nemocnicích, laboratořích, hospodářských prostorech, pivních sklepích, garážích apod.
 • Protipožární EI, EW 30

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Dveře vnitřní protipožární EI, EW 30 jsou určené pro použití do hotelů, restaurací, bank, administrativních a jiných veřejných budov,jakož i do obytných budov. Doporučujeme jako komplet s kovovou zárubní Porta , nebo obložkovou zárubní PORTA Systém.
 • Protipožární EI, EW 60

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Dveře vnitřní protipožární jsou určené pro použití do hotelů, restaurací, bank, administrativních a jiných veřejných budov,jakož i do obytných budov. Dveře s protipožární odolností (60minut) musí být používány do protipožárních stěn. Třída požární odolnosti dveří musí odpovídat polovině třídy požární odolnosti stěny(např. třída požární odolnosti stěny je 120 minut,tzn.že třída požární odolnosti dveří je 60 minut). Doporučujeme jako komplet s kovovou zárubní Porta.
 • Protipožární kovové EI 30

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Zabezpečit bezpečnost všude tam, kde je to nevyhnutelné, to je výzvou pro projektanty vnějších dveří, odolných proti ohni. Kovové dveře se speciálními vlastnostmi požární odolnosti EI 30 jsou ideálním řešením, pro použití všech typech veřejných budov. Tyto dveře poskytují vynikající ochranu před rozšířením požáru, v garážích, pivnicích, v dílnách a také ve velkých halách a skladech. EI 30 má pevnou a silně odolnou konstrukci, která se opírá o ty nejlepší materiály. Použitý mechanismus “samozavírače” usnadňuje bezproblémovou komunikaci a posiluje bezpečnostní úroveň oddělením ohrožené zóny od ostatních prostorů. Uplatněné technické řešení umožňuje křídlo namontovat s libovolným směrem otvírání. Tyto dveře nabízíme jako komplet s kovovou zárubní.
 • Se zvýšenou odolností Enduro

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  ENDURO – vnitřní technické dveře té nejlepší kvality, třídy odolnosti na otěr a vnějším vlivům. ENDURO je nová nabídka, která se odlišuje mechanickou výdrží a novými vzory. Nejvyšší parametry odolnosti byly získány mj. díky použití profilované lišty z nerezavějící oceli a mimořádně odolného povrchu HPL. Dveře jsou použitelné především v objektech, kde je nadstandardní pohyb: na letištích, v obchodních centrech, nemocnicích, v hotelích atd. Životnost a odolnost toho produktu nám dovoluje dát garanci v délce 10 let na konstrukci výrobku.
 • Se zvýšenou odolností Aqua

  INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

  Typ dveří AQUA je vhodný pro místnosti s vysokou vlhkostí. Struktura dveří umožňuje použití ve všech typech místností, kde dochází ke kontaktu s vodou. Laminátový povrch je vysoce odolný proti mechanickému poškození a tudíž garantuje dlouhodobou životnost dveří v extrémním prostředí. Dveře jsou velmi vhodné do prostředí bazénů, myček aut apod.
 • Zobrazit vše | Stránky: INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS