Malaga

INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

MALAGA jsou klasické modely dveří, které se výborně presentují v interiérech, domech, či rezidencích s tradičním vybavením. Jednoduchá forma, v souladu s přírodní dýhou, nabízí dveře, které mají svůj osobitý charakter, kde se přirozenost setkává s elegancí klasických vzorů. Jemné barevné rozdíly na povrchu křídla či na povrchu zárubně, jako rovněž rozdíly ve struktuře dřeva jsou charakteristické pro tuto skupinu výrobků a svědčí o jejich přirozenosti a krásy pravého dřeva.Barva

Přírodní dýha standart 2
****Klasifikace Porta

Economic*vodou ředitelný lak vnitřní třída, ve které se ideálně kloubí jakost a cena.
Standard**Akrylátová barva vnitřní stěžejní třída Porty – zaručuje dlouhou dobu používání v domácnostech.
Standard Plus***Povrchy: Portadecor, decor Minimax rozšířená třída Standard – s vyššími parametry jako: otěruvzdornost a odolnost proti vlhkosti.
Premium****Povrchy: Portadur, přírodní dýha standard, přírodní dýha select, termofólie, akrylátová barva venkovní, vodou ředitelný lak venkovní třída s nejlepšími parametry, která garantuje vysokou kvalitu směřujíc pro bydlení a pro kancelářské prostory.
Professional*****Povrch: CPL HQ, polyesterová barva třída obsahující především funkčnost a eleganci všude tam, kde jsou dveře trvale vystaveny dlouhodobému působení venkovních vlivů, především pro hotely, veřejné a kancelářské budovy.
Extreme******Povrch: HPL, kyselinovzdorná nerezová ocel třída, kde parametry stanoví ochranu pro intenzívní používání modelů, které jsou pokryty tímto povrchem; vhodné především do míst s velkým provozem – všude tam, kde projdou tisícovky lidí.