Madrid Cordoba

INTERIÉROVÉ DVEŘE » PORTADOORS

Panelová konstrukce, přírodní materiály a unikátní technologická řešení u modelu MADRID a CORDOBA způsobují, že dveře se nádherně vyjímají ve vnitřních prostorech, kde se přirozeně snoubí s elegancí klasických tvarů. Každý druh materiálu je dostupný v širokém spektru barevnosti, čímž jsou vytvořeny podmínky pro spokojenost zákazníků. Rádi bycom vás upozornili na vystupující povrch materiálu a jeho zabarvení ve struktuře včetně rozličnosti ve struktuře, což jsou charakteristické vlastnosti této skupiny výrobku a svědčí o jejich přirozenosti a kráse pravého dřeva.Barva

Přírodní dýha standart 2
****Klasifikace Porta

Economic*vodou ředitelný lak vnitřní třída, ve které se ideálně kloubí jakost a cena.
Standard**Akrylátová barva vnitřní stěžejní třída Porty – zaručuje dlouhou dobu používání v domácnostech.
Standard Plus***Povrchy: Portadecor, decor Minimax rozšířená třída Standard – s vyššími parametry jako: otěruvzdornost a odolnost proti vlhkosti.
Premium****Povrchy: Portadur, přírodní dýha standard, přírodní dýha select, termofólie, akrylátová barva venkovní, vodou ředitelný lak venkovní třída s nejlepšími parametry, která garantuje vysokou kvalitu směřujíc pro bydlení a pro kancelářské prostory.
Professional*****Povrch: CPL HQ, polyesterová barva třída obsahující především funkčnost a eleganci všude tam, kde jsou dveře trvale vystaveny dlouhodobému působení venkovních vlivů, především pro hotely, veřejné a kancelářské budovy.
Extreme******Povrch: HPL, kyselinovzdorná nerezová ocel třída, kde parametry stanoví ochranu pro intenzívní používání modelů, které jsou pokryty tímto povrchem; vhodné především do míst s velkým provozem – všude tam, kde projdou tisícovky lidí.