INTERIÉROVÉ DVEŘE

interiérové dveře moric

Interiérové dveře MORIC


S ohledem na bohatou nabídku jsme naše výrobky rozdělili do 11 kolekcí. Každá kolekce byla vytvořena s ohledem na vybavení interiéru. Bohatá různorodost modelů a možnost výběru z více než 180 druhů přírodních dýh zaručuje uspokojení i těch nejnáročnějších klientů.


Pokud přesto nenajdete,to ,co hledáte, zašlete nám návrh Vaší představy, u nás slovo „nemožné“ neexistuje! Vyrobíme Vám dveře speciálně pro Vás!


interiérové dveře portadoors

Interiérové dveře PORTADOORS


PorTa KMI Poland navazuje na tradici ve výrobě dveří a představuje katalog PorTa DoorS, který vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby dveří. Jsme přesvědčeni, že si z naší bohaté nabídky vyberete řešení dle vašich představ, díky kterým vznikne vaše vlastní historie. Všechny modely reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívaní. Dbáme na každý detail konstrukce našich výrobků a především na vaši plnou spokojenost, což je zároveň satisfakce celého našeho týmu PorTa KMI Poland.


interiérové dveře erkado

Interiérové dveře ERCADO


Je výrobcem vnitřních a vnějších dveří. Od roku 2010 je to zároveň název obchodní značky, pod kterou se prodávají dveře na domácím i zahraničním trhu. V roce 2011 firma oslavila 35. výročí založení a zároveň uvedla do provozu nové výrobní haly o celkové rozloze 4500 m2, kde byla zahájena výroba nové kolekce rámových dveří - Stilo. Obchodní značka ERCADO se stala lídrem ve výrobě dveří vysoké kvality za přiměřené ceny.